Ömer Sökmen-(Beyin Cerrahı)

Ben ve eşim kendisinin danışanıyız. Oldukça sıcak samimi ve yakın biri. Bizi oldukça ayrıntılı değerlendirdi. Kas yağ oranlarımıza baktı. İkimize, ayrı ayrı bünye özelliklerimize göre önerilerde bulundu. Uyguladığımız diyet programı bizi yormadı. Uygulanabilir bir diyet programı hazırladı. Oldukça yarar gördük. Aç kalmadan kilo vermenin ve sağlıklı beslenmenin yollarını öğrendik. Hala uygulamalarına devam ediyoruz. En önemli özelliği kişiye özel program hazırlaması. Ayrıca uygulaması kolay programlar hazırlaması. Kendisine müteşekkiriz.

Demet Songürtekin-(Yönetim Kurul Başkanı)

İlay Hanım kendisini son derece iyi yetiştirmiş, mesleğini severek yapan bir diyetisyen. Kendinizle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, yola İlay Hanım’ın danışmanlığında çıkmalısınız. Hem Güler yüzlü hem işine hakim

Tülay Altunışık-(Muhasebe)

Diyet yapmayı gözüme büyüten ben, İlay hocamla tanışınca diyeti 1 ayda yaşam tarzı haline getirdim resmen… En önemlisi de, enerjisi ile kilo veremem düşüncesi silinip gidiyor. Her eksilme de benden çok mutlu olduğunu fark ettiğim, sevgi dolu mavişim. . İyi ki tanımışım… Bir ayda – 9

Esma H

İlay Hanım ilk önce teyzemin doktoru idi, gizli şekeri sebebiyle kilo vermesinin daha sağlıklı olacağını önerdi doktorları ve teyzem 1 ayda 8 kg vererek hepimizi şaşırttı. Fazla kilo problemim hep var olduğu için Ilay Hanımdan ben de randevu almaya karar verdim. Tamamen kişiye özel diyet programı uyguluyor. Tahlilleriniz, vücut yapınız, alışkanlıklarınız, ve yaşam tarzınıza göre diyetinizi alıyorsunuz ve haftalık motivasyonunuz yüklenmiş olarak ayrılıyorsunuz. Daha önce birkaç diyetisyen tecrübem olmuştu fakat hiçbiri Ilay Hanım kadar özel hissettirmemişti. Dyt.Ilay Polat’in merkezine gelirken bir dost meclisine gelir gibi sevinçle heyecanla geliyorsunuz, ayrılırken içinizden enerji fışkırıyor. Ilay Hanım motivasyon konusunda kesinlikle çok başarılı ve ben Ilay Hanım sayesinde yemek yemeyi öğrendim. Araştırmalarım sırasında bazı yerlerde olumsuz yorumlarla karşılaşmıştım fakat Ilay Hanım’ın üzerimdeki başarısından sonra hiç bir şüphem kalmadı, gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Fazla kilolarınızdan güle oynaya kurtulmak istiyorsanız Ilay Hanım aradığınız kişi.

Burcu Ergenekon 

Ilay hanim gun bizim gunumuz yemek yemeye asik kocami dize getirdiniz cok tatlisiniz coookkk daha cookk gidecek yolumuz var:)

Esma Kırık 

Kilolar 2şer 3er gidiyor, bir bakmışım 1 ayın sonunda 2 beden incelmişim Çok teşekkürler İlay Hanım pozitifliğiniz, motivasyonunuz ve tecrübenizle hayatlarımızda sihirli dokunuşlar yapıyorsunuz.

Korhan Ocal (Ses Sanatçısı)

Merhaba ilay hanim online diyetle 12 kilo verdim.Istanbula gelmeden sizin tecrubelerinizden yararlanabildim.En yakin zamanda gorusmek dileğiyle.

Semih Gazioğlu -(Optisyen)

Ramazan 2015 döneminin ilk günü itibariyle , bugün geleceğim noktayı tahmin edemezdim .. Tahliller sonucu ağır “GUT” rahatsızlığımın olduğunu öğrendim ve bir an önce kaderimi değiştirme zamanımın geldigini düşündüm .. Bunun için profesyonel biriyle çalışmalıydım. O kişi Uzman Diyetisyen İlay Hanım olacaktı. Başlıkta belirtilen tarihler arasında 11 kilo vererek hem beden olarak başında X veya XX olan bedenler ortadan kalkıyor, hem de artık kilo hesabını-ki bu daha önemli 2 basamaklı olarak değerlendiriyorum.Çok mutluyum, daha da mutlu olacağım ve bu mutluluğumda yanımda İlay Hanım gibi işinin uzmanı birisiyle çalışmak başlı başına bir motivasyon kaynağı.Çok teşekkürler İlay Hanım .. Sizinle çalışmak büyük ayrıcalık

Burak Kara 

Benim annem Sevil Kara, Diyetisyen İlay Polat sayesinde 2.5 ayda 16 kilo verdi ve şuan inanılmaz mutlu görünüyor, uyurken zorluk yaşamıyorsa, yürürken kilosundan dolayı zorluk çekmiyorsa ve tabi ki olmayan elbiseleri şuan bol bir şekilde oluyorsa hepsi İlay Hanımın sayesindedir.Ben annemin bu halinden çok mutluyum ve hedefi 80 kilo, inşallah hedeflerine İlay Polat’ın sayesinde ulaşacaktır.Ben teşekkür ederim ve tabi ki Babamın’da Diyetisyen İlay Polat’a gidip sağlıklı yavaş yavaş kilo vermesi için ikna edeceğim 🙂

Merve Yanar- (Akademisyen)

Sevgili İlay Hanım sayesinde 3 ay gibi kısa bir sürede aç kalmadan, sağlıklı ve oldukça kolay bir biçimde ideal kiloma ulaştım. Bu süre zarfında oldukça yoğun bir dönem geçirmeme rağmen sayesinde motivasyonumu hiç kaybetmedim. Bu dönem içerisinde diyet listelerimi çok başarılı bir biçimde özelleştirdi. Zaten uyguladığı kişiye özel diyet listesi sayesinde diyetten yorulmak ve sıkılmak gibi bir durum söz konusu değil. Aksine her hafta farklı bir listeyle karşılaşmak diyetin dinamizmi açısından da oldukça yararlıydı. Çok iyi bir uzman diyetisyen olmasının yanı sıra çok da iyi bir karaktere sahiptir. Kendisiyle uzman-danışan ilişkisinin ötesinde, birçok ortak yönümüzün olması nedeniyle, iyi de birer arkadaş olduk. Enerji dolu, insana yaşam enerjisi veren sıcak kişiliği ile her hafta yaptığımız görüşmeleri iple çeker oldum. Kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Enis Turhan 

İlay Hanım ile 2,5 ayda 14 kilo verdim. Bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim. İlay Hanım sayesinde aç kalmadan az yemeyi öğrendim. Çok sağolun İlay Hanım.

Şirin Özcan- (Ressam)

Diyetisyen ihtiyacım sebebi ile google’ dan yaptığım araştırmalar ve yorumlar sonucunda kendisiyle iletisime geçtiğim, Uzman Diyetisyen İlay Polat, hem alanında çok iyi bir uzman hem de iletişim açısından son derece iyi bir insan. İyi ki kendisine ulaşmışım diye düşünüyorum.

Sherif Sultan-(Business Man)

Ilay is your therapist destination in Turkey, in addition to her state of the art professional techniques, she is doing her program with passion and fully understanding for your personal drives so you can reach amazing results with her, a must-visit destination for therapy and diet programs

Yorum yok

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir