Merhaba ben Yasemin Kara 1989 Üsküdar doğumluyum. 98 kg 800 gram ile Dyt. İlay Polat ile tanıştım. Bir buçuk ayda tam 10 kilo verdim (88kg oldum).Diyetime devam etmekteyim. Aldığım kilolardan sürekli kurtulmak istiyordum. 
Karar verdiğim zaman ilk işim kendine güvenebileceğim doktor bulmak oldu. İlay hanımın çalıştığı hastaneye başvurdum ve kendilerine yönlendirildim. Benim için büyük şans diyebilirim. Gerçekten alanında çok başarılı bir diyetisyen. İyi ki tanışmışım kendileriyle. Genç yaşına rağmen alanında profesyonelce işini yapan ve kendisini çok iyi şekilde yetiştirmiş bir diyetisyen. Başarılarının devamını dilerim.

Kilo alamaya ergenlik döneminde başladım o dönemde iştahım aşırı artma oldu. Sürekli yemek yeme ihtiyacım varmış gibi hissediyordum,sonraları yemek yeme alışkanlığı benim için karın doyurma değil zevk haline geldi.Değişik tatlar tatmaya başladım.Her şeyin bir bedeli olduğu gibi bununda bedeli bana kilo olarak geri döndü. 

Sağlıklı beslenme programıma başlamadan önce istediğim kıyafeti giyemediğim için sinir oluyordum. Ama bu durum kendimi depresyona sokacak kadar değildi. Çünkü kendimle barışığım ve kendimi seven biriyimdir. Verdiğim kilolardan dolayı çevremdeki herkes Yasemin ne kadar zayıflamışsın harika olmuşsun, çok iyi görünüyorsun gibi tepkiler veriyordu. Açıkçası bu durum çok hoşuma gitti. Artık daha sağlıklı ve düzenli besleniyorum. 

Diyet yapmak isteyen kişilere ilk olarak şunu söyleyebilirim. öncelikle kilo vermeyi gerçekten istemeniz gerekiyor. Kararlı olmak şart, kendinizi hazır hissettiğiniz de Dyt. İlay Polat’a başvurunuz ve hem sağlıklı beslenin hem de aç kalmadan kilo vermenin tadını çıkarın. Verdiğiniz kilolar karşısında siz bile hayret edeceksiniz .

Kategoriler